Long' lashes stylizacja przedłużanie rzęs

110,00 zł

inne


Mój gabinet kosmetyczny znajduje się w miejscowości Sokolniki-Las gm. Ozorków i czynny jest 7-dni w tygodniu, a termin każdego zabiegu ustalam indywidualnie. Ode mnie wyjdziesz zadowolona ze swojego nowego wyglądu i gwarantuję Ci, że będziesz wracać do mnie ponownie :)

Klientki pytają mnie o aplikację objętościową Mega Volume, czym różni się od innych aplikacji i czy nie zaburza wyglądu kształtu oka? Jest to dość złożona metoda z punktu zagęszczania rzęs, bo wymaga od stylistki dużego skupienia, precyzji i staranności. Polega na doklejeniu od 4 do 15 jedwabnych rzęs do jednej naturalnej rzęsy. Po takiej aplikacji, oko staje się bardziej wyraziste i mocno zagęszczone, a kępki są lekkie dzięki czemu nie obciążają powieki i naturalnych rzęs. Metoda ta jest idealna na różne imprezy okolicznościowe np: śluby, wesela, komunie, studniówki itp. Można również stosować na co dzień aplikację Mega Volume dla Pań, które lubią bardzo wyrazisty efekt.

Moja misja:
Jestem stylistką certyfikowaną i dlatego duży nacisk kładę na profesjonalne wykonanie każdej aplikacji w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs, bo wiem jak ważny jest wygląd dla nas kobiet.

Moje motto:
Na bieżąco dbam o jakość moich usług w zakresie stylizacji rzęs i w tym celu kupuję najlepsze kosmetyki i akcesoria marki Noble Lashes oraz stale poszerzam swoje umiejętności zawodowe.

Komfort w gabinecie:
Meble kosmetyczne stanowią podstawowy element wyposażenia mojego gabinetu, które są funkcjonalne i ergonomiczne podczas wykonywania zabiegu.
Sam zabieg stylizacji rzęs, to duże wyzwanie dla stylistki i dla Klientki, bo trwa do kilku godzin. Dlatego w gabinecie jest między innymi regulowane kosmetyczne łóżko, bo wbrew pozorom wygodnie musi być nie tylko stylistce ale również Klientce.
Ponadto wiem, że komfort i miła atmosfera w moim gabinecie oraz zadowolona Klientka, przełożyć się może na dalsze korzystanie z moich usług i polecanie mojej pracy innym potencjalnym Klientkom.

Opis usługi w zakresie stylizacji rzęs:
Wykonuję usługi kosmetyczne w zakresie stylizacji, przedłużania i zagęszczania rzęs w aplikacji metodą 1:1, 2d, 3d, 4d, 5d i 6d.
Zapraszam na stylizację rzęs w nowym i przytulnym gabinecie - czas trwania aplikacji około 3-godz. Pracuję na profesjonalnych materiałach znanych firm kosmetycznych.
Posiadam certyfikaty z ukończonych szkoleń i na bieżąco uzupełniam swoją wiedzę oraz zdobywam nowe umiejętności i doświadczenie.
Oferuję dobrą jakość produktu za konkurencyjną cenę i pracuję 7-dni w tygodniu.
Terminy ustalam indywidualnie - online lub telefonicznie.
Z uwagi na brak mobilnego terminala - płatność za usługę Klientka realizuje gotówką.

Mój cennik stylizacji rzęs!
Szczegółowy kosztorys moich usług:
- przedłużanie rzęs w aplikacji - 1:1 - 110,00 zł
- zagęszczanie rzęs w objętości aplikacji - 2d - 120,00 zł
- zagęszczanie rzęs w objętości aplikacji - 3d - 130,00 zł
- zagęszczanie rzęs w objętości aplikacji - 4d - 140,00 zł
- zagęszczanie rzęs w objętości aplikacji - 5d - 150,00 zł
- zagęszczanie rzęs w objętości aplikacji - 6d - 160,00 zł
- zagęszczanie rzęs w aplikacji Mega volume - 180,00 zł
- opcja VIP + 50,00 zł
- uzupełnianie rzęs w aplikacji - 1:1 - 100,00 zł
- uzupełnianie rzęs w objętości aplikacji - 2d - 110,00 zł
- uzupełnianie rzęs w objętości aplikacji - 3d - 120,00 zł
- uzupełnianie rzęs w objętości aplikacji - 4d - 130,00 zł
- uzupełnianie rzęs w objętości aplikacji - 5d - 140,00 zł
- uzupełnianie rzęs w objętości aplikacji - 6d - 150,00 zł
- zdejmowanie aplikacji i oczyszczanie - 30,00 zł
Info.:
Uzupełnianie wykonuję tylko swoich aplikacji!

Ważne!
Przyjmuję Klientki w czasie pandemii, zachowując wszelkie środki ostrożności!
W związku z sytuacją występowania pandemii, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, dbam o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie zasad higieny.
Zakres postępowania:
1. Wszystkim Klientkom ustalam indywidualnie termin zabiegu online lub telefonicznie, by nie przebywały jednocześnie w jednym pomieszczeniu;
2. Każdorazowo przed następną Klientką, gabinet i narzędzia są dezynfekowane (preparatem na bazie alkoholu i technologią ozonu);
3. Przed wykonaniem usługi kosmetycznej, każda Klientka i personel ma wykonywany pomiar temperatury ciała termometrem elektronicznym;
4. Ponadto Klientka i personel wykonuje dezynfekcję rąk, (żelem na bazie alkoholu i mydła);
5. Stylistka i Klientka w razie potrzeby mają zabezpieczoną twarz (maseczką antywirusową);
6. Po wykonanej usłudze, cały gabinet i przyległe pomieszczenia podlegają ponownej dezynfekcji za pomocą (generatora ozonu);
7. Wszystkie urządzenia po wykonanym zabiegu są poddane odkażaniu (preparatem na bazie alkoholu);
Kontakt Dorota: tel. 666183249


Ważne do: 2022.12.08, wyświetleń: 381

nr ogłoszenia: 18416