Oferta archiwalna

Ekskluzywna Kabina Prysznicowa LUXURY 120x90, wyprzedaż -60% !!!

Oferta archiwalna

2 399,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


Ekskluzywna Ozorków, Kabina Ozorków, Prysznicowa Ozorków, LUXURY Ozorków, 120x90, Ozorków, wyprzedaż Ozorków, -60% Ozorków

kabina Ozorków, prysznic Ozorków, łazienka Ozorków

Oferta specjalna – wyprzedaż kolekcji ! cena katalogowa 5998zł teraz tylko 2399 zł.

Uwaga ! Darmowa wysyłka !!!
KABINA LUXURY 120X90 SZKŁO GRAFIT, OKUCIA W KOLORZE ZŁOTYM , POWŁOKA ACTIVE SHIELD
Wymiary: 1200 x 900 x 2000 mm


Szkło 8 mm grafitowe z powłoką Active Shield


Drzwi uniwersalne lewe/ prawe


Regulacja przyścienna


Magnetyczne uszczelki
Marka SCENERY należąca do polskiego producenta kabin prysznicowych firmy New Trendy prezentuje linie kabin prysznicowych, wymykające się wszelkim dotychczasowym szablonom. Elementy wykończeniowe każdej linii prezentują niespotykany wcześniej, luksusowy styl. Podkreśla go najwyższa jakość wykonania oraz materiałów, wybranych specjalnie z myślą o wymagających użytkownikach.
Hartowane szkło o grubości 8mm nie tylko gwarantuje bezpieczeństwo domowników, ale także pozwala wręcz poczuć wysoką jakość produktu. Szkło jest ponadto chronione nowoczesną, hydrofobową powłoką zabezpieczającą je przed zabrudzeniem i ułatwiającą utrzymanie kabiny w czystości. Specjalna rynienka w którą wyposażono drzwi niezwykle skutecznie zapobiega ściekaniu wody na podłogę, wpływając na wysoki komfort użytkowania .
Produkt pełnowartościowy , w oryginalnym opakowaniu i z pełną 5 letnią gwarancją producenta firmy New Trendy.
NEW TRENDY jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się polską firmą, która od 2006 roku stale powiększa grono klientów na terenie kraju i poza jego granicami. Oferuje kabiny prysznicowe o wysokiej renomie i uznanej pozycji na rynku.
Kabiny NEW TRENDY przenoszą w świat nowoczesnej łazienki, która urzeka pięknem i doskonałością rozwiązań. Wysoka jakość materiałów i dbałość o detale gwarantuje poczucie komfortu, harmonii i luksusu.
więcej kabin wyprzedażowych znajdziesz na stronie www.prysznice.pl


zapraszamy
Ważne do: 2019.08.17, wyświetleń: 202

nr ogłoszenia: 16647